• شماره تماس شرکت: 02133843857
  • آدرس پست الکترونیکی: info@Apsin.ir
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

دپارتمان مکانیک

دپارتمان مکانیک شرکت آرمان پژوه سایبان با هدف ارائه خدمات در تولید قطعات صنعتی، همکاری با گروه های تولیدی پیشرفته و مشاوره مهندسین متخصص خود در راستای ارائه خدمات به سازمان ها و شرکت ها کارخانه ها، کارگاه ها و تمامی افرادی که دارای ایده های نوین هستند ارائه خدمت می کند. خدمات ما عبارتند از : طراحی و نقشه کشی ، تولید انواع قطعات صنعتی در ابعاد و اندازه­های گوناگون با دقت بالا، مشاوره در تمامی زمینه های ساخت و تولید، همچنین مدیریت و کنترل پروژه و در نهایت کنترل کیفیت محصولات مطابق با استاندارد های نوین جهانی. ارائه خدمات تخصصی این مجموعه در بخش مکانیک، شامل تمامی مراحل طراحی و مهندسی در خلال فرآیند های نمونه سازی و تولید است که به ساخت قطعات، محصولات و انواع سازه های مکانیکی در حوزه های گوناگون می انجامد.

مجموعه خدمات ساخت و تولید این مجموعه با برخورداری از انواع تجهیزات ساخت و تولید و نیروی فنی متخصص، به ارائه انواع خدمات در حوزه نمونه سازی و تولید محصولات می پردازد. همچنین این شرکت در راستای تسهیل در امر تولید، به قبول سفارشات در زمینه تأمین انواع مواد اولیه موردنیاز در انجام فرآیندهای ساخت پرداخته برخی ازاین خدمات شامل موارد زیر است:

  1. انواع ماشین کاری CNC
  2. برش کاری، اسپارک (EDM) و ورق کاری
  3. فرم دهی، سوراخ کاری، قلاویز زنی و مونتاژ
  4. انواع حکاکی لیزری و پانتوگراف
  5. آماده سازی سطوح و پوشش دهی
  6. تأمین مواد اولیه

 

امروزه در بسیاری از شرکت های فنی و مهندسی به این نتیجه رسیده اند که در اختیار داشتن نیروهایی که بتوانند همه فرآیندهای یک پروژه مهندسی را از ابتدای تهیه پیشنهاد فنی و امور مربوط به مناقصات گرفته تا طراحی مکانیکی تا تهیه نقشه های ساخت، با کیفیت بالا به انجام برسانند تقریباً نشدنی است. از طرفی تجربه نشان داده است که در اختیار داشتن نیروهای تمام وقت متبحر در هر یک از این حوزه ها، بسیار هزینه بر است و توجیه اقتصادی ندارد. این موضوع به خصوص در مورد شرکت های نه چندان بزرگ و کسب و کارهای محدود و نوپا مصداق دارد.

در کشورهای پیشرفته ای که سهم قابل توجهی از پیشرفت های فنی و تولید جهانی را در اختیار دارند، رویکرد تازه ای در مقابل این مشکل به وجود آمده است و آن برون سپاری حجم قابل توجهی از روال مهندسی معمول، به گونه است که به بدنه اصلی پروژه آسیبی وارد نمی نماید. این برون سپاری ها در حوزه مهندسی مکانیک می تواند شامل برون سپاری بخشی از طراحی های مکانیکی، مدل سازی های سه بعدی و یا تهیه نقشه های ساخت باشد. از جمله مزایای این کار، دریافت خدمات باکیفیت مهندسی از مرجعی مطمئن و با هزینه ای است که به مراتب کمتر از اجرای همان کار داخل شرکت است و موجب استفاده مفیدتر از حضور پرسنل شرکت در راستای اهداف بلند مدت می گردد.

این رویکرد برای اشخاص حقیقی مانند طراحان، مخترعین و تمام افرادی که جهت استفاده و علاقه شخصی اقدام به طراحی و ساخت می نمایند نیز دارای مزایای بسیاری است. از آن جمله می توان به دریافت خدمات مشاوره مهندسی و طراحی تخصصی با صرف کمترین هزینه و با هدف اجرایی نمودن ایده ها و نمونه سازی محصولات اشاره نمود.

59
I800X500_703554236744
unnamed (5)
unnamed (6)
1996802_Z2j3D6_r_m