• شماره تماس شرکت: 02133843857
  • آدرس پست الکترونیکی: info@Apsin.ir
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

خدمات ما

دپارتمان الکترونیک

دپارتمان الکترونیک شرکت آرمان پژوه سایبان با بهره مندی از کادر مجرب و متخصص خود در زمینه طراحی ، ساخت و مونتاژ منابع تغذیه ، باطری ها ، سیستم های حفاظتی و امنیتی ، ارت ، انرژی های نوین ، برد و همچنین تعمیرات بردهای الکترونیک و … فعالیت می نماید.

ادامه مطلب

دپارتمان مخابرات

دپارتمان مخابرات شرکت آرمان پژوه سایبان با هدف خود کفایی صنعتی و قطع وابستگی کشور به واردات محصولات تخصصی در حوزه مخابرات شروع به فالیعت کرده است. تیم كارشناسي متخصص و حرفه اي و وجود مشتريان وفادار و قديمي از شاخص هاي ماندگاري اين شركت به حساب مي آيد .

ادامه مطلب

دپارتمان مکانیک

دپارتمان مکانیک شرکت آرمان پژوه سایبان با هدف ارائه خدمات در تولید قطعات صنعتی ، همکاری با گروه های تولیدی پیشرفته و مشاوره مهندسین متخصص در راستای ارائه خدمات به سازمان ها، شرکت ها و کارخانه ها و تمامی افرادی که دارای ایده های نوین هستند، ارائه خدمت می کند.

ادامه مطلب

دپارتمان حفاظتی و امنیتی

دپارتمان حفاظتی و امنیتی شرکت آرمان پژوه سایبان با بهره گیری از متخصصین و مهندسین مجرب در زمینه تجهیزات حفاظتی و امنیتی تلاش می کند تا گام های مفید و موثری در این زمینه بردارد. همچنین این شرکت گام های موثری رو در زمینه کنترل و تشخیص COVID-19 برداشته است.

ادامه مطلب